uatv.tv
Реклама
автор: jekson
Комісар Рекс / Kommissar Rex українською онлайн

Назва: Комісар Рекс / Kommissar Rex українською онлайн

Жанр: кримінал, детектив, пригодницький

Країна: Німеччина, Австрія, Італія

Рік: 1994-2004

Режисер: Пітер Герлак, Пітер Хаєк, Курт Вернер «Мінго» Круш

Актори: Тобіас Моретті, Гедеон Буркхард, Герхард Земан, Хайнц Вайксельбраун, Вольф Бахофнер, Ретт Батлер, Мартін Вайнек, Санто фон Хаус Цігельмаєр, Фріц Муліар, Александр Пшілль

Комісар Рекс (Kommissar Rex) - серіал спільного виробництва Німеччини, Австрії і Італії про пригоди німецької вівчарки по кличці Рекс, яка служить в поліції. Уперше з'явився на екранах в листопаді 1994 року.

Німецька вівчарка Рекс працює штатним співробітником Віденської кримінальної поліції у відділі по розслідуванню вбивств. Чуйний ніс, безстрашність і відданість друзям-поліцейським зробили його справжньою грозою злочинного світу Австрії.

Там, де в гонитві потрібна швидкість, де потрібно непомітно підібратися до озброєного злочинця, який розмахує пістолетом, або перейняти на себе удар, відвівши його від напарника-людини, Рекс незамінний. Але, як і всякий поліцейський, поза службою Рекс дозволяє собі невеликі життєві слабкості, але тільки на свій, собачий, лад. Поганятися за м'ячиком, залишити хазяїна або його товаришів без обіду, вчасно схопити ласий шматок, а потім, безневинно виляючи хвостом, відводити погляд.


Сезон 1


Сезон 2


Сезон 3


Сезон 4


Сезон 5


Сезон 6


Сезон 7


Сезон 9


Сезон 10


Сезон 11


Сезон 12