uatv.tv
Реклама
автор: ism43
Футурама / Futurama українською онлайн

Назва: Футурама / Futurama 1 сезон українською онлайн

Жанр: фантастика, комедія, пародія

Країна: США

Рік: 1999

Автор ідеї: Метт Грюнінг
1 серія:


2 серія:


3 серія:


4 серія:


5 серія:


6 серія:


7 серія:


8 серія:


9 серія:Футурама (англ. Futurama від лат. futūrum "майбутнє") - американський науково-фантастичний сатиричний мультсеріал, створений в студії "20th Century Fox" Меттом Грюнінгом і Девідом Коеном, авторами мультсеріалу Сімпсони. У більшості серій дія серіалу відбувається в Новому Нью-Йорку в 31-му столітті. Використання майбутнього часу дозволяє авторам шоу вносити в нього ідеї і події з популярної фантастики XX століття.

Серіал починається з того, як звичайний рознощик піци з Нью-Йорка Філіп Джей Фрай випадково, як це здається на перший погляд (але детальніше про це буде розказано лише у восьмому епізоді п'ятого сезону "Загадка Фрая"), був заморожений в кріогенній камері рівно о 00 годині 00 хвилин 00 секунд 1 січня 2000 року. Він був розморожений тисячу років потому, 31 грудня 2999 року. Фрай опиняється в далекому майбутньому в місті Новий Нью-Йорк. Першим, з ким знайомиться Фрай стає дівчина-мутант Туранга Ліла, яка працює фахівцем, що визначає постійний кар'єрний припис: вид професійної діяльності людини на усе її життя. Ця інформація заноситься в спеціальний чіп, який імплантується під шкіру. Проте виявляється, що краще застосування для Фрая це стати кур'єром, а він завжди ненавидів свою роботу. Тоді Фрай тікає і починає досліджувати Новий Нью-Йорк, попутно знайомлячись з роботом, схильним до самогубства, Бендером. В решті-решт їх обох знаходить Ліла, яка на той час вже відмовилася від роботи інспектором, і утрьох вони прямують до визначеного по тесту ДНК живого нащадка Фрая (його пра-пра-пра-.-пра-внучатого племінника) Х'юберта Фарнсворту - 150-річного геніального ученого-склеротика, який бере їх на роботу у свою невелику компанію "Міжпланетний експрес" (англ. "Planet Express"), яка спеціалізується на міжгалактичних вантажоперевезеннях. "Міжпланетний експрес" - це маленький бізнес професора, що окупає його геніальні, але іноді дуже сумнівні дослідження і винаходи.

Серіал показує пригоди Фрая, Ліли, робота Бендера і багатьох інших персонажів, пов'язані як з польотами в космос, так і з особами героїв.

У сюжетах серій Футурами використовується безліч відсилань до фантастики XX століття, як літератури, так і кінематографу (особливо улюблені авторами всесвіти Зоряних воєн і Зоряного шляху); а також до поп- і рок-музики; часто пародіюються назви реально існуючих корпорацій (Макдоналдс, Старбакс, Microsoft, Apple та ін.), численні відсилання до актуальних світових подій (глобальне потепління, ксенофобія, бюрократія та ін.). Також в серіях зустрічаються пародії, наприклад, на серіал "Одружені і з дітьми".

Основні персонажі

Дія мультфільму Футурама зосереджена навколо семи персонажів, працюючих в компанії по доставці вантажів "Міжпланетний експрес".

Футурама / Futurama українською онлайн
Фрай (повне ім'я - Філіп Джей Фрай; англ. Philip J. Fry) - кур'єр, розвізник піци. Народився 9 серпня 1974 року у Брукліні, Нью-Йорк. Був заморожений в кріогенній камері через декілька секунд після початку 2000 року, що дозволило йому благополучно дожити до 3000 року. В цілому він менш розумний, ніж інші члени команди. Велика частина мультфільму заснована на показі його адаптації до умов XXXI століття і стосункам з друзями. Закохався в Лілу відразу після знайомства, але лише через декілька років йому вдається досягти взаємності. Живе у Бендера в коморі, яка займає велику частину квартири. Є власним дідусем, що можна побачити в одній із серій. Невразливий для мозкової атаки через відмінності від інших людей в діапазоні роботи мозкових хвиль. Намагається навчитися грати на голофоні. Навчався в Марсіанському університеті. Улюблений напій Фрая – Сьорб.


Футурама / Futurama українською онлайн
Ліла (Туранга Ліла) - капітан корабля, найбільш дисциплінований член команди. У неї тільки одне велике око і фіолетове волосся. Вихована без батьків в притулку, до серії "Leela' s Homeworld" вірить, що вона - іншопланетянка. Пізніше з'ясовується, що вона дочка мутантів, які живуть під землею, і які віддали її в сирітський притулок в надії, що її чекає краще життя. На початку першого сезону мала необережність переспати із співчуття із Запом Бреніганом, внаслідок чого над нею постійно знущається Бендер, а сам Зап при будь-якому зручному моменті прозоро натякає на їх близькість і продовження стосунків. В міру імпульсивна, володіє бойовими мистецтвами, в глибині душі любить Фрая, проте у більшій частині серіалу навідріз відмовляється з ним зустрічатися.


Футурама / Futurama українською онлайн
Бендер (Бендер Згинач Родрігес) – робот-згинач, лихословить (улюблена фраза: "Поцілуй мій блискучий металевий зад"!, курець, алкоголік (як і більшість роботів у світі Футурами він отримує енергію із спирту) і клептоман. Має безліч сумнівних знайомств в кримінальних колах, через що частенько потрапляє в неприємності, оскільки його іноді впізнають його старі "дружки". Він боїться лише автоматичного консервного ножа промислового розміру і сильного магніта. Будучи схильний до дії сильного магнітного поля, безконтрольно співає кантрі-пісні. Виступати на великій сцені і стати виконавцем кантрі - його таємне бажання, про яке він нікому не говорить. Призначався для згинання балок, але кинув свою роботу після того, як дізнався, що ці балки призначені для будок для самогубств, після чого вирішив сам скористатися такою будкою, де і познайомився з Фраєм. Фрай змусив Бендера уперше в житті щось розігнути і, тим самим, зламав "згинальну" програму Бендера (точніше кажучи, Бендер повністю відмовився від колишньої програми після удару електричним струмом, який стався випадково відразу після діалогу з Фраєм). Тепер він може не лише згинати, але і розгинати "що захоче і кого захоче". Після цього Бендер і Фрай стали найкращими друзями. Будучи кращим другом Фрая, він, іноді, випробовує сильні ревнощі до різних захоплень Фрая. Зроблений в Мексиці і періодично нахвалює свій "бездоганний" іспанський акцент. У серії "Bendless Love" Бендер стверджує, що йому всього 4 роки. Ненавидить практично усіх людей (і не лише людей), окрім Фрая і, трішки, Ліли. У животі у Бендера завжди є місце для всякого мотлоху, пляшки спиртного, грошей, потрібної, в даний момент, кнопки і регулятора. Палить сигари, вважаючи себе аристократом. У свій час був наркоманом і сидів на електриці. Живе в "квартирі" під номером 00100100 (що в перекладі з бінарного коду означає "$"). На відміну від інших роботів, Бендер є смертним, оскільки не має модуля копіювання. Цей дефект він виявив в серії "Lethal Inspection", і шукав інспектора №5, що перевіряв його, але не знайшов. Ним виявився Гермес Конрад, але Бендер про це так і не дізнався. Захоплений особистістю видатного в 31 столітті цинічного повара Ельзара та любить переглядати його кулінарні шоу. Обоєнює готувати їжу, хоча зовсім не вміє цього робити. Код знищення Бендера: "2Б" ("Two B"; звучить як "To Be" тобто "Бути").


Футурама / Futurama українською онлайн
Професор Х'юберт Фарнсворт (англ. Hubert Farnswort) - племінник багаторазово-правнука Фрая і найближчий з тих, що залишилися в живих родич, власник "Міжпланетного експреса". У його 160 років (у серії "A Clone of My Own" згадується помилкова - 9 квітня 2851 року і справжня - 9 квітня 2841 року дата його народження) він дивиться на світ через неймовірно товсті (у декілька сантиметрів завтовшки) окуляри, які приховують очі кольору Чумацького Шляху, має погану осанку і іноді забуває, з ким або про що він говорить. Як правило, професор з'являється перед черговою доставкою вантажу із словами "У мене чудова новина"!; найчастіше, нічого хорошого ці новини не несуть: доставка посилки на неспокійну, або ворожу планету - справа не з найлегших. Маразматик, склеротик, іноді безумний, а геніальність його винаходів чергується з маразмом простих речей: прилад, що показує "Що було б, якщо". він обізвав "безглуздим апаратом" і викинув, а "подовжувач" (рукавичка, зі вставленою у вказівний палець довгою палицею, дозволяє дотягнутися до чого-небудь в радіусі приблизно 2 м) - "штукою, яка згодиться". Сам винайшов і зібрав корабель "Міжпланетного експреса", в якому особливу цінність представляє двигун, який професор також винайшов сам. Через свою старость часто безпорадний, як дитина. Має двох синів: свого клона К’юберта і Игнара, який є спільним сином професора і Мамці, схибленої бізнес-леді, яка контролює усіх роботів і на яку професор працював замолоду.


Футурама / Futurama українською онлайн
Гермес Конрад (англ. Hermes Conrad) - бюрократ 36 класу ямайського походження, дуже любить порядок. Він є олімпійським чемпіоном по лімбо. Гермес керує справами "Міжпланетного експреса" - в його компетенцію входить оплата рахунків, захист компанії в суді і розсилка родичам повідомлень про смерть. На відміну від стереотипу, що склався, про ямайців, Конрад - переконаний трудоголік, затятий прибічник виконання усього в строгій відповідності з правилами і часто дає догани персоналу за недостатнє виконання своїх обов'язків (у тому числі і самому собі). У одній з серій він відмовляє самому собі в наданні відгулу. Природно, захоплюється палінням марихуани, але приховує це від усіх. У одній з серій його син, наслідуючи Бендера, стягнув його косяк, думаючи що це сигара. Спочатку цей персонаж називався Декстер і не мав ямайського акценту; проте це було змінено вже після того, як було записано декілька перших серій.
Футурама / Futurama українською онлайн
Доктор Зойдберг - ракоподібний інопланетянин з планети Декапод-10, що надає команді, як самопроголошений експерт по людях, некомпетентну медичну допомогу (прекрасний хірург, здатний зшити будь-які тканини, при цьому, абсолютно не розбирається в анатомії людини, і здатний пришити відірвану частину тіла не туди). У 6 сезоні 18 серії з'ясовується, що насправді Зойдберг є чудовим медиком, що спеціалізується на прибульцях. Тіло Зойдберга складене з декількох морських створінь: він має клешні, як у краба, виділяє чорнило, як каракатиця, створює перлини, як двостулковий молюск.Усередині Зойдберга живе черв'як-паразит. Почуває себе самотнім, оскільки випробовує невдачі на любовному фронті (за його оцінкою, він просто занадто слабо пахне і у нього маленькі клешні). Не має власного житла. У їжі, за своєю природою, вважає за краще їсти покидьків, ніж свіжоприготовану їжу. Носить сандалі. Бідний, а придбавши готівку, не уміє нею розпоряджатися. Приписати Зойдбергу риси бездомного не входило в первинні плани творців, ними персонаж обзавівся вже після написання і схвалення сценарію деяких перших серій. Є хрещеним батьком сина (клона) К'юберта Фарнсворта.


Футурама / Futurama українською онлайн
Емі Вонг (англ. Emy Wong) - молодий стажист "Міжпланетного експреса" (професор тримає її поблизу, тому що її група крові співпадає з його групою крові) і спадкоємиця західної половини Марса. Її батьки отримали у володіння половину планети завдяки угоді, яка пародіює колоніальну експлуатацію корінних американців. Модниця, дуже часто одягнена зухвало. Стверджує, що зробила пластичну операцію для зниження симпатичності, проте, в дитинстві вона виглядала небездоганно і була досить повною. По дурості вона не поступається Фраю і є втіленням легковажної дівчини. Проте захистила докторську в Марсіанському університеті, розробивши пристрій для отримання електроенергії з обертання Землі. Деякий час зустрічалася з Фраєм і носила на своєму плечі його голову, поки тіло Фрая "збирали" після аварії. Зустрічається з Кіфом Крокером.Понравилась новость? Поделись в соц. сетях:

Html-ссылка
BB-ссылка
Прямая ссылка
Похожие публикации

Добавление комментария
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: