uatv.tv
Реклама
автор: adminuatv
6 помилок про перегляді фільмів у кінотеатрі "Конкорд Кіно"

Дивитися кіно на великому екрані в останні роки стало досить зручно. Ринок розвивається, збільшується кількість кінотеатрів, ростуть збори. Здавалося б, все чудово - зали зручні, кондиціонери працюють, звук об'ємний, краса. Проте, людей які вважають, що купити DVD або подивитися фільм на ТБ набагато зручніше, ніж іти в кіно, все ще багато. Їх стримують якісь надумані фактори, які нібито заважають їм дивитися фільми в кінотеатрі. Інспектор пропонує поглянути на них детальніше.

Помилка № 1 - У кіно треба дивитися тільки блокбастери.


Невідомо як цей міф сформувався, але кількість людей, які впевнені в його правдивості, вражає. Залишаючи для дому найкраще кіно без вибухів і гігантських роботів, вони багато втрачають. Дивитися в кінотеатрі "Конкорд Кіно" авторське або сюжетне кіно навіть цікавіше, ніж блокбастери. Хоча б тому, що вони зазвичай набагато цікавіші та розумні. Захоплюючи увагу глядача сюжетом, історією, акторською грою і діалогами, вони вимагають куди більшої зосередженості, яку і забезпечує кінотеатр.
Дещо інша мотивація - дивитися в кіно середні фільми, які не претендують на геніальність, але в яких і вибухає вертольота немає. Імовірність, що ви занудьгуєте будинку на такому фільмі куди більш велика, ніж у кінотеатрі. Всі недоліки фільму при домашньому перегляді вийдуть назовні, а от великий екран за рахунок своєї атмосфери і відчуття епічності - навпаки, приховає їх. Час пролетить непомітно, і осаду швидше за все не залишиться.

Помилка № 2 - У кіно треба ходити компанією, а одному нудно, та й нема чого.


Коли чуєш такі виправдання, в розумі відразу народжується аналогія з підлітками, які соромляться купити презервативи: Одному піти в Полтаві в кіно? Та що ви говорите, я не такий. Що ви про мене взагалі думаєте! Ймовірно, дане самонавіювання виникає з першого - сенс одному дивитися блокбастер, коли їх як-раз і знімають для веселих компаній і закоханих пар? А сенс є, так як ви не будете
відволікатися від перегляду, щоб повторити щойно почуту жарт своєму сусідовівідповідати на питання пропустили важливу сцену приятелівнамагатися передбачити фіналпорівнювати груди своєї дівчини і дівчата кіногероя. Все це допоможе краще перейнятися фільмом. А вже якщо ви пішли не на блокбастер, а на «розумний фільм», то позбутися від компанії буде кращим вашим кращим рішенням за день. Звичайно, ми не закликаємо бути затворниками і завжди уникати компанії друзів, це було б дивно. Кіно - це розвага, і його завжди приємно розділити з хорошою людиною. Тільки це абсолютно не обов'язковий пункт. Кіно і ти, вдвох. У кінотеатрі між вами повинна утворитися прямий зв'язок, і навіть найближчий друг або кохана людина може виявитися зайвим у такий момент. Особливо якщо кіно справді хороше.Помилка № 3 - кіно в 3D за визначенням говно
Ймовірно, саме близьке до правди твердження, тільки є важливі нюанси - фільмів в реальному 3D майже не роблять. З тих пір як Кемерон вразив нас своїм Аватаром, піти по його стопах і знімати кіно на справжні 3D камери зважилися небагато. Велика частина виходять зараз фільмів були піддані простий і безглуздою конвертації, і дати відчуття об'єму практично не можуть. Одноманітні ужастики, взагалі все мультики і конвертовані блокбастери - ось що зараз виходить в даному форматі. Природно, окуляри на очах, темна картинка і націнка на квиток зовсім не додають радості смотрящему кіно глядачеві. Плюс, розмови про шкідливість для очей, головних болях і поганому обладнанні остаточно перетворили формат з нового слова в нав'язану дурість.
І все ж це не причина не ходити в кіно. По-перше, мода на 3D в кінотеатрі "Полтава Конкорд" повільно, але вірно проходить. Особливо це помітно в місті Полтава, де сеанси в даному форматі збирають навіть менше грошей, ніж дешевші звичайні. Скоро і в Україні з'явиться реальний вибір, на сеанс в якому форматі йти. Він є і зараз, але поки досить ілюзорний - часте явище, коли фільм без 3D знайти досить проблематично. І все ж можна, якщо вам хочеться подивитися це кіно - знайдіть такий сеанс і йдіть, або ще раз спробуйте об'єм. Поступово обладнання в російських кінотеатрах теж приводять до сучасних стандартним якості, і хоча картинка в багатьох ще занадто темна - можна все-таки знайти кінотеатри з зручними очками і світлим екраном. Ось тільки краще почекайте дійсно знятий в хорошому 3D фільм. Інспектор підкаже, коли такий вийде.Помилка № 4 - Дубляж і переклад все псують
Самое поширена серед освічених глядачів причина не ходити в кінотеатр. Абсолютно неправильна з багатьох причин.
Я краще вдома в оригіналі подивлюся - логічне зауваження тільки в одному випадку, якщо у вас вдома є домашній кінотеатр. Якщо ж ви дивитеся кіно на моніторі, в навушниках, відволікаючись на кішку / пиво / чайник / твіттер .. то це зіпсує вам відчуття від фільму з куди більшою ймовірністю, ніж неідеальний дубляж в кіно. Магія великого екрану існує, радість і зручність кінозалу не можуть зрівнятися з тим, що ви самі можете забезпечити будинки. Посилаючись на шкоду від дубляжу, люди часто говорять, що він псує атмосферу фільму, але цю ж атмосферу створює величезний зал і величезний екран. Нічого схожого будинку створити неможливо. І відмовлятися від цього фільму заради кількох загублених жартів - мінімум недоцільно.
Тепер поговоримо про сам дубляжі та переказ. Іноді при читанні відгуків у людей складається враження, що переклад сучасних фільмів поганий на 110%, а це зовсім не так. Відсебеньки і прості косяки безсумнівно є, і їх не потрібно ігнорувати, але їх обсяг не так вже й великий. «Давай, до побачення» - це жахливо, але це всього лише один момент. Перекладачі не розкидали по фільму десяток інших мемів, жартів і фігні, зіпсувавши ними фільм. Всього один момент, дратівливий і непотрібний, але змушує звернути увагу на фільм людей, які ніколи про оригінальний коміксі не знали і приймали рішення про перегляд на основі тільки трейлера. Чи був цей момент гідною причиною не побачити всі ці вражаючі слоу-мо сцени у всій красі? Точно ні.
Ви пам'ятаєте 90-ті роки? Цей гугнявий голос, який ніс іноді повну відсебеньки і навіть не міняв інтонацію. Ось він точно міг зіпсувати фільм, але ці переклади стали культовими і коханими. Такий переклад не зіпсував нам ні «Термінатора», ні «Міцний горішок», ні «Кримінальне чтиво». Наразі ж одно непопадання в інтонацію актора дубляжу псує деяким глядачам фільм настільки, що вони, здається, готові відрізати собі вуха.
Англійська мова досить проста у вивченні і дивитися на ньому фільми в оригіналі приємніше. Ось тільки ви впевнені, що знаєте його досконало, всі ці місцеві діалекти, словосполучення та ідіоми? Дуже складно повірити в це. Читаючи іноді дискусії перекладачів, створюється враження, що навіть дуже освічені люди, що вивчали мову не один рік, іноді розуміють щось неправильно. А тепер включаємо кіно, побудоване на швидких діалогах з відсилання і жартами. Відсоток незрозумілих і втрачених моментів у звичайної людини буде не менше, ніж відсоток косяків перекладача.
Не варто бачити в дубляжі корінь усіх бід та проблем фільму. Поганий переклад може зіпсувати фільм, але зараз це трапляється все ж досить рідко, і від цього без проблем можна абстрагуватися, насолоджуючись фільмом як єдиним цілим, а не набором деталей. Найкраще це робити в кінотеатрі.Помилка № 5 - Публіка в кінотеатрі невихована
І ця публіка ми. І ми відповідальні за те, що відбувається до залі кінотеатру. Порадьте друзям не брати пиво, вимкніть свій телефон, повідомте адміністрації про невихованих гадах. Чи не нийте. Або йдіть на ранкові або денні сеанси. За практично 50 походів у кіно цього року автору даного тексту жодного разу не довелося страждати від інших глядачів. Так, це везіння. Тому що всього два роки тому він же отримав в око за те, що зробив зауваження розмовляє по телефону ідіоту. І винен сам, бо не соромлячись треба було поскаржитися адміністрації кінотеатру, і в цьому не було б нічого поганого і дивного.
Проте, ситуація не така погана, як здається багатьом людям. Попкорн їдять і пиво п'ють, але не в такому обсязі, щоб перешкодити насолодитися фільмом. Невихована публіка властива вечірніх сеансах у вихідні дні. Але ходити на ранкові або знову ж скаржитися, брати справу в свої руки - знову ж, ніщо не заважає.
Занадто повчально, і ви хочете парирувати, що приходите в кінотеатр розважатися? Ну тоді ви такий же невихований і думає тільки про себе чоловік.Помилка № 6 - Фільми постійно виходять пізніше, ніж в США, нас не поважають
А от це найцікавіший міф. Раніше він був справжнісінькою правдою. Постійні затримки фільмів допомагали піратам отримувати ще більше грошей. В останні роки ситуація радикально змінилася. Більшість всіх головних голлівудських фільмів виходять в український прокат одночасно з прокатом в США, або навіть раніше. Подивіться хоча б на афішу Конкорд Кіно в Полтаві. Переноси все ще є, але це властиво тільки фестивальним фільмам і картинам, які претендують на Оскар. Прокатники намагаються отримати додаткову рекламу після оголошення номінатов на дану премію і відсувають такі фільми на лютий. Це сумно, але занадто логічно.
В іншому нам швидше пощастило, що через піратів всі фільми у нас намагаються випустити якомога раніше. У багатьох важливих європейських чи азіатських країнах фільми виходять куди з більшою затримкою.
Понравилась новость? Поделись в соц. сетях:

Html-ссылка
BB-ссылка
Прямая ссылка
Похожие публикации

Добавление комментария
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: