uatv.tv
Реклама
Інформація для правовласників
Якщо Ви є правовласником якого-небудь матеріалу, посилання на який розміщене на цьому сайті, і не бажаєте, щоб ця інформація була доступна користувачами без Вашої на те згоди, ми готові посприяти Вам, видаливши відповідні посилання.

Для цього Вам необхідно надіслати лист (у електронному вигляді на адресу abuse@uatv.tv) наступну інформацію:

1. Документальне підтвердження ваших прав на матеріал, захищений авторським правом:

- відсканований документ з друком;

- e-mail, відправлений з офіційного поштового домена компанії правовласника, або інша контактна інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати Вас, як правовласника цього матеріалу.

2. Текст, який Ви бажаєте розмістити у супроводі інформації, що видаляється.

3. Прямі посилання на сторінки сайту, які містять посилання на дані, які необхідно видалити.

Після цього, протягом 48 годин, ми видалимо з сайту посилання, що цікавлять Вас.

Звертаємо Вашу увагу на той факт, що на сайті uatv.tv не зберігається жодного файлу, який порушував би закон України (чи будь-якої іншої країни). Цей сайт являється підбіркою посилань з відкритих джерел мережі Інтернет. Посилання на об'єкти авторського права на сторінках сайту uatv.tv вказують на зовнішні загальнодоступні джерела в мережі Інтернет, що не знаходяться на ресурсах, підконтрольних uatv.tv. Адміністрація сайту не має в розпорядженні інформації про правомірність публікації цих матеріалів. Усі посилання на ресурси в мережі Інтернет, відео, що містять, і ін. об'єкти інтелектуальної власності, розміщені в ознайомлювальних цілях.